Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
Hathor Előzmény: #703130Pont megírtam OTPben, hogy full pengeélen a dolog most. de most tényleg.
Naposon ott a nagy fülescsésze: Remek kép, de háttérben indikátorok magasan vannak a további nagy menethez fel.
http://postimg.org/image/5dl579wvx/
Nyugaton tetőkön Dojik.
USA már lefordult belőle.. ezt mutattam két napja, hogy várhatóan lejön, azóta jön le usa.
BUX óráson kettős topnál:
http://postimg.org/image/9ef84j4ud/full/
Holnap gyorsjelentés otpnél.
Ami egy fordított fej-váll lehetőség előtt van:
http://postimg.org/image/fgq2mnr3r/
Mellé hatink tök fos.
Forgalom zéró
Én most mindkét irányba látok lehetőséget 50-50%ban, de szívem felfele húz.