Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

Hathor Előzmény: #703130

Pont megírtam OTPben, hogy full pengeélen a dolog most. de most tényleg.

Naposon ott a nagy fülescsésze: Remek kép, de háttérben indikátorok magasan vannak a további nagy menethez fel.

http://postimg.org/image/5dl579wvx/

Nyugaton tetőkön Dojik.

USA már lefordult belőle.. ezt mutattam két napja, hogy várhatóan lejön, azóta jön le usa.

BUX óráson kettős topnál:

http://postimg.org/image/9ef84j4ud/full/

Holnap gyorsjelentés otpnél.

Ami egy fordított fej-váll lehetőség előtt van:

http://postimg.org/image/fgq2mnr3r/

Mellé hatink tök fos.

Forgalom zéró

Én most mindkét irányba látok lehetőséget 50-50%ban, de szívem felfele húz.