Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
BudFox Előzmény: #703133én is így érzem valahogy....nemsokára eldől szerintem az irány.
amit én látok még :
- holnap OTP jelentés ? sokan nagyon rossza adatokra számítanak emiatt mehetünk lefele.
- USA magasan van még, holnap péntek, el fogják adni akik longban vannak. mehetünk lefele.