Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

BudFox Előzmény: #703133

én is így érzem valahogy....nemsokára eldől szerintem az irány.

amit én látok még :

- holnap OTP jelentés ? sokan nagyon rossza adatokra számítanak emiatt mehetünk lefele.

- USA magasan van még, holnap péntek, el fogják adni akik longban vannak. mehetünk lefele.