Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság

Hathor Előzmény: #703103

Két éve mondom, hogy a gazdasági mutatók jók, jobbak lesznek.

Ezt cáfoltátok, már utolsó mentsvárként beruházást vártatok, mert még az nem emelkedett. Abban is kijött valami 9%os növekedés. Ingatlanban is jönnek a jobb értékesítési számok, azt is cáfolta mindenki előre.

Még mindig mindenki a saját pénztárcáját, meg szomszédját nézi, hogy jobban él-e.

Ez a baj.

Arra ne kereskedjünk, hogy van fizunk, vagy nincs.

Vagy Orbán miatt nincs állásunk, vagy van.