Re: Hétéves csúcs - Berobbant a magyar gazdaság
Hathor Előzmény: #703103Két éve mondom, hogy a gazdasági mutatók jók, jobbak lesznek.
Ezt cáfoltátok, már utolsó mentsvárként beruházást vártatok, mert még az nem emelkedett. Abban is kijött valami 9%os növekedés. Ingatlanban is jönnek a jobb értékesítési számok, azt is cáfolta mindenki előre.
Még mindig mindenki a saját pénztárcáját, meg szomszédját nézi, hogy jobban él-e.
Ez a baj.
Arra ne kereskedjünk, hogy van fizunk, vagy nincs.
Vagy Orbán miatt nincs állásunk, vagy van.