Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX1412

Re: nincs cím

#701620 Hathor Előzmény: #701618

Ez érdekes.

Mindig fordítva gondolkodunk ,-)

Eur/usd-ot megrántották 9.00kor, amivel kicsit a futit is.

Na de ott van az a fordított füles a képben Buxban. ,-)

Örülnék ha Te nyernél a Long gondolattal.

remélem nem szentségtöré…

#701618 Borska

remélem nem szentségtörés :)

HATI LONG 17580ról nyitóba

...kiderül

Makrogazdaság Felminősí…

#701584 Hathor

Makrogazdaság

Felminősítést kapott Spanyolország

MTI

2014. április 25. 18:19

Felminősítette Spanyolországot pénteken a Fitch Ratings

----------------------------------------------------------------

Javított Románia minősítésén a Moody's

2014. április 26., szombat 10:11 ( MTI-Eco )

-------------------------------------------------------------------

Javította Olaszország hitelbesorolási kilátását a Fitch

Forrás: MTI | 2014. 04. 25. 08:05:00

Negatívról stabilra javította Olaszország államadóssági hitelbesorolásának kilátását a Fitch Ratings hitelminősítő.

----------------------------------------------------------------------------------

Stabilra javította Magyarország besorolását az S&P

2014. március 28. péntek 09:44

Stabilra javította Magyarország hosszú futamú államadós-besorolásának kilátását az eddigi negatívról a Standard & Poor's.

-----------------------------------------------------------------------------------

meglepően pimasz zárás, …

#701530 Borska

meglepően pimasz zárás, mindent tolnak lefelé, bux pedig izmozik,hm,hm

Re: nincs cím

#701503 Hathor Előzmény: #701501

Mostani kép szerint nem longos a kép nekem.

Lehet ahova tettem B pirosat, ott lehet egy fordulat, ott készen lesz fordított füles célára is, és fel egy nagyobb piros C.

De az is lehet, hogy egy újabb hullám megy le.

Majd napok teltével mutatja a grafikon.

Most ha kéne vmit tennem ráadnék.

17340körül lesz a nyakvonal, onnan lezuttyanhatna célárra.

Most kivárom hátha lesz még olcsóbb.

Forgalom még nem jött, nem jött el az én időm

Re: nincs cím

#701499 Hathor Előzmény: #701497

Szia.

Kis papír pakkom eladtam, ez is jól zárult másfél év feltankolása után.

Elkezdtem másik kicsit venni, meg ingatlan, meg ami akad..

Hati most nem.

Én már megvárom, hogy ránk találjanak, és forgalommal kezdjünk menni fel.

Addig én már nem hatizom.

Re: nincs cím

#701491 Hathor Előzmény: #701490

Fordított fülescsésze látszik a charton számomra.

Meglátjuk. Nyitott vagyok az esésre

Sziasztok Ahogy nézem a…

#701490 Frontin

Sziasztok

Ahogy nézem a short futhat tovább, az elmúlt 2 hétben már megjáratták erre is, arra is a bux-ot, szerintem a legjobb volt ha az ember csak ült a kezén. Persze csak akkor ha nem pár száz pontokra játszik. Én nem, úgyhogy nem is csináltam semmit. Még mindig nem dőlt el semmi, megy a kötéltánc...

Re: nincs cím

#701489 BudFox Előzmény: #701468

meglehet....

bár Egon éppen kezdett belejönni már :-))

lehet a Bahamákon nyaral éppen..a jól megérdemelt jutalékokból :_)

OTI 160 Ricsi 760 Szte…

#701486 Matahary

OTI 160

Ricsi 760

Sztem ha ezek törnének végre, nyugton lehetnénk egy ideig...

Re: nincs cím

#701468 Lebleuf Előzmény: #701342

Egon mintha kiejtette volna kezéből a stafétát.

Más a kép, más a szöveg stílusa, … (?)