Ez érdekes.
Mindig fordítva gondolkodunk ,-)
Eur/usd-ot megrántották 9.00kor, amivel kicsit a futit is.
Na de ott van az a fordított füles a képben Buxban. ,-)
Örülnék ha Te nyernél a Long gondolattal.
Ez érdekes.
Mindig fordítva gondolkodunk ,-)
Eur/usd-ot megrántották 9.00kor, amivel kicsit a futit is.
Na de ott van az a fordított füles a képben Buxban. ,-)
Örülnék ha Te nyernél a Long gondolattal.
remélem nem szentségtörés :)
HATI LONG 17580ról nyitóba
...kiderül
Makrogazdaság
Felminősítést kapott Spanyolország
MTI
2014. április 25. 18:19
Felminősítette Spanyolországot pénteken a Fitch Ratings
----------------------------------------------------------------
Javított Románia minősítésén a Moody's
2014. április 26., szombat 10:11 ( MTI-Eco )
-------------------------------------------------------------------
Javította Olaszország hitelbesorolási kilátását a Fitch
Forrás: MTI | 2014. 04. 25. 08:05:00
Negatívról stabilra javította Olaszország államadóssági hitelbesorolásának kilátását a Fitch Ratings hitelminősítő.
----------------------------------------------------------------------------------
Stabilra javította Magyarország besorolását az S&P
2014. március 28. péntek 09:44
Stabilra javította Magyarország hosszú futamú államadós-besorolásának kilátását az eddigi negatívról a Standard & Poor's.
-----------------------------------------------------------------------------------
nem semmi oázis!
Lehet mégis felminősítettek csak a tankok robaja elnyomta?
van nekem itt egy archívom :) eltettem mert akkor sem hittem a szememnek, és jó példaként szolgál arra hogy határtalan a börze humorérzéke :)
http://kepfeltoltes.hu/140425/izombux_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
A betyárját, ezt csak most nézem, nullába tették majdnem buxot
meglepően pimasz zárás, mindent tolnak lefelé, bux pedig izmozik,hm,hm
Mostani kép szerint nem longos a kép nekem.
Lehet ahova tettem B pirosat, ott lehet egy fordulat, ott készen lesz fordított füles célára is, és fel egy nagyobb piros C.
De az is lehet, hogy egy újabb hullám megy le.
Majd napok teltével mutatja a grafikon.
Most ha kéne vmit tennem ráadnék.
17340körül lesz a nyakvonal, onnan lezuttyanhatna célárra.
Most kivárom hátha lesz még olcsóbb.
Forgalom még nem jött, nem jött el az én időm
http://postimg.org/image/9j2cjo367/
Valami ilyesmit nézek.
Most nekem fordított fülescsésze van képben. Felőlem elindulhat a nyakvonal letörés.
Pedig jó lesz a hati ha elkezdődik a shortzárás,megy majd az árfolyam.
Szia.
Kis papír pakkom eladtam, ez is jól zárult másfél év feltankolása után.
Elkezdtem másik kicsit venni, meg ingatlan, meg ami akad..
Hati most nem.
Én már megvárom, hogy ránk találjanak, és forgalommal kezdjünk menni fel.
Addig én már nem hatizom.
Hello Hathor!
Jól vagy? Rég láttalak. Miben utazol mostanság?
Hol van az még Bud? Egyelőre induljunk meg a nekünk jó irányba rendesen!
16.300 volt a korábbi alj....jó lenne azt lefele átvinni
Fordított fülescsésze látszik a charton számomra.
Meglátjuk. Nyitott vagyok az esésre
Sziasztok
Ahogy nézem a short futhat tovább, az elmúlt 2 hétben már megjáratták erre is, arra is a bux-ot, szerintem a legjobb volt ha az ember csak ült a kezén. Persze csak akkor ha nem pár száz pontokra játszik. Én nem, úgyhogy nem is csináltam semmit. Még mindig nem dőlt el semmi, megy a kötéltánc...
meglehet....
bár Egon éppen kezdett belejönni már :-))
lehet a Bahamákon nyaral éppen..a jól megérdemelt jutalékokból :_)
OTI 160
Ricsi 760
Sztem ha ezek törnének végre, nyugton lehetnénk egy ideig...