Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #701497Szia.
Kis papír pakkom eladtam, ez is jól zárult másfél év feltankolása után.
Elkezdtem másik kicsit venni, meg ingatlan, meg ami akad..
Hati most nem.
Én már megvárom, hogy ránk találjanak, és forgalommal kezdjünk menni fel.
Addig én már nem hatizom.