Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #701318jah...nálam sem megy az Egon elemzése....pedig ez nagyon hiányzik..nélküle meg vagyok lőve egyszerűen :D
de komolyan....idén eddig 85 % -os pontossággal eltalálta a piacot szerintem...ami elég jó arány.
persze vakon ne bízzon benne senki, hanem a saját kockázatvállaló képessége szerint mérlegeljen.