Hozzászólás
FrontinSziasztok
Ahogy nézem a short futhat tovább, az elmúlt 2 hétben már megjáratták erre is, arra is a bux-ot, szerintem a legjobb volt ha az ember csak ült a kezén. Persze csak akkor ha nem pár száz pontokra játszik. Én nem, úgyhogy nem is csináltam semmit. Még mindig nem dőlt el semmi, megy a kötéltánc...