Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #701500http://postimg.org/image/9j2cjo367/
Valami ilyesmit nézek.
Most nekem fordított fülescsésze van képben. Felőlem elindulhat a nyakvonal letörés.
http://postimg.org/image/9j2cjo367/
Valami ilyesmit nézek.
Most nekem fordított fülescsésze van képben. Felőlem elindulhat a nyakvonal letörés.