Re: nincs cím
Borska Előzmény: #701531van nekem itt egy archívom :) eltettem mert akkor sem hittem a szememnek, és jó példaként szolgál arra hogy határtalan a börze humorérzéke :)
http://kepfeltoltes.hu/140425/izombux_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
van nekem itt egy archívom :) eltettem mert akkor sem hittem a szememnek, és jó példaként szolgál arra hogy határtalan a börze humorérzéke :)
http://kepfeltoltes.hu/140425/izombux_www.kepfeltoltes.hu_.jpg