Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Django elszabadult megen…

#691754 Nyeretlen_Keteves

Django elszabadult megent! Mostánabán állandóan szökdösik! :-) Nagyon rákapott az izére....

Re: nincs cím

#691698 birkanyiiroo Előzmény: #691694

AL-nek az Investoron van blogja, néha én is írok bele. Sztem jelentkezz be te is "istokede" alatt... az öreg biztos díjazná a humort. :)

Re: nincs cím

#691696 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691695

Remélem rosszul látod, de ha nem, akkor majd veszünk lejjebb, és lejjebb(ennél a pontnál majd Te is veszed :-), és lejjebb... közben égetjük a zsírt(lóvét).

Re: nincs cím

#691695 birkanyiiroo Előzmény: #691689

Cafkában ma sztem nagyüzemi kitárazás ment. Elvileg 15-20 bakfittyet vissza kellene jönnie (persze ott még nem dőlnék be neki) :)

Re: nincs cím

#691679 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691676

Te kötekedel a mesterrel? Úgy érezte, hogy ezt feltétlenül el kell mondania! :-)

Na, de ami sokkal fontosabb...az a mai bölcselet!

Ime:

"Nem zörög a haraszt ha nem fújja a paraszt"

De ne tessék ám semmi összefüggést keresni, meg kombinálni... mára ez volt betárazva.

A mai nap bölcselete : …

#691511 Nyeretlen_Keteves

A mai nap bölcselete :

Róma sem egy nap alatt épült fel :-)

Holnapra is van egy, de utána bajban leszek...