Hozzászólás
HibazEgész jól tartja magát itt bőven kinn a napos bolingerből,ha nem jönnek eladók zárásig,lehet egy újabb shortzárás délután:))
Én nem nézem a híreket,csak húzom felfelé a stoppot....
Egész jól tartja magát itt bőven kinn a napos bolingerből,ha nem jönnek eladók zárásig,lehet egy újabb shortzárás délután:))
Én nem nézem a híreket,csak húzom felfelé a stoppot....