Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Hibaz

Egész jól tartja magát itt bőven kinn a napos bolingerből,ha nem jönnek eladók zárásig,lehet egy újabb shortzárás délután:))

Én nem nézem a híreket,csak húzom felfelé a stoppot....