Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #691391

A horvát sorstársakat elnézve egyelőre csak óvatosan nyitogatnám a longokat, ha már mindenképpen venni akarod:

http://puu.sh/6YCgL.png

Alul a cafkával való chart-összevetés.

Érdekes, őket valamiért még nem kezdték tépni, pedig aztán ők ugyanúgy benne lehetnének a sztorizós-felvásárlós mutyiban mint a mi ribink, sőt, még inkább.