Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #691391A horvát sorstársakat elnézve egyelőre csak óvatosan nyitogatnám a longokat, ha már mindenképpen venni akarod:
Alul a cafkával való chart-összevetés.
Érdekes, őket valamiért még nem kezdték tépni, pedig aztán ők ugyanúgy benne lehetnének a sztorizós-felvásárlós mutyiban mint a mi ribink, sőt, még inkább.