Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #691387"Most egy kifejezetten rossz negyedéves jelentést várok :-)"
A "régi" típusú tőzsdén (még 3-4 évvel ezelőtt is) ez bizonyára így lett volna hasonló szituációban... :)
Most viszont simán lehet, hogy remek lesz a jelentés, ennek dacára úgy fog esni mint a kő... (paradigmaváltásnak vagy mi a francnak hívják az ilyet a beszélő fejek a tévében) :)
Lényeg, h. a tájékozatlan befektetői réteg soha ne legyen képes kikövetkeztetni, hogy éppen merre fordul majd a cafka.