Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #691395

"

Utoljára a remény távozik a parkettről

Ez a népszerű spekuláció aligha fog lelohadni a racionális megfontolások hatására. Észre kell venni, hogy amióta morzsolódni kezdett a korábban megbízható osztalék, azóta egyre gyakrabban felüti a fejét a kivásárlási pletyka. Nem tévedünk nagyot, ha arra gondolunk, hogy ez afféle árfolyamkarbantartó szóbeszéd.

Amit mindazok a kisbefektetők készpénznek vehetnek, akik a korábbi attraktív árfolyamszinteken ültek bele a részvénybe, abban bízva, hogy végső soron az osztalék kínálhat gyógyírt az árfolyamesés során szerezhető sebekre. Nos, beragadtak a papírba, s még az osztalék is elfogyott.

"

http://www.tozsdeforum.hu/tozsde/reszvenypiac2/rossz-uzlet-lenne-a-magyar-telekom-kivasarlasa/

Kemény beszéd. Amolyan faragós...