Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #691350Akár be is jöhet a manővered... de mint mondtam, nekem itt már drága, sőt, qrvára drága lett! Ne legyen igazam és nyerjen végre mindenki aki már oly régóta bukóban ül ezzel a xarral... :-)
No de mi lesz a régiekkel akik 700-800 óta ülnek benne? Ők "így jártak"? "Rosszkor rossz helyen" voltak? Peches ember ne menjen a jégre? Aki hülye haljon meg?... stb.. stb...
Csináltam egy fiktív hozamkalkulációt a cafka magyar honlapján található kalkulátorral... azt tételeztem, hogy 2009 őszén vett valaki, amikor ugye már ezerrel megindultak felfelé az indexek világszerte a válság után. 10000 db-os vételt feltételezve 8millió körül kellett akkoriban fizetni ekkora pakkért (aznap éppen 798 volt a záró)
Íme, itt a kumulált "hozam": http://puu.sh/6Yajq.png
Velük mi lesz?