Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691357Szerintem még itt is nagyon olcsó, de majd az idő eldönti ugye.
"No de mi lesz a régiekkel akik 700-800 óta ülnek benne? Ők "így jártak"? "Rosszkor rossz helyen" voltak? Peches ember ne menjen a jégre? Aki hülye haljon meg?... stb.. stb..."
Erre mit mondjak? Kb leírtad a lényeget... Nem ez lenne az első ilyen eset a tőzsdék történetében. Abban teljesen biztos vagyok, hogy a DT-t a legkevésbé sem érdekli, hogy ki, mikor és milyen árfolyamon vette ezt a cafkát... de ne szaladjunk ennyire előre, még nem vette meg a DT, de ha van ilyen szándéka akkor ezen már nem gondolkodhat évekig. Persze lehet próbálkozni az rv árfolyamának pincében tartásával, de a "szellem már kiszabadult a palackból" :-) Szóval story van, lett (de ezt sejtettük), szvsz jelenleg több dolog támogatja az emelkedést már rövidtávon is mint az esést. Most egy kifejezetten rossz negyedéves jelentést várok :-) Valamivel vissza kell tuszakolni azt a szellemet (remek alkalom lehetne jóárasított vételre). A következő napokban gondolom szép forgalom lesz benne, rendes mozgásokkal.