Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #691389Jelentésig még azért eljátszadoznak evvel a fijjjúk. Ráadásul a jelentés (függetlenül mi lesz benne) csak néhány napig lehet hatással az rv-re....
A cafkának a mozgása valóban kiszámíthatatlan, de most olyan folyamatokat látok(na jó, már kicsit régebben is :-) amik egymást erősítve akár jelentős árfolyam emelkedéshez is vezethetnek, meg máshova is, de az csak lárifári :-)
Régebben azt mondtuk, hogy nem hiszünk a 200-ban, jelen pillanatban(és már pár nappal ezelőtt is mondottam) , nem hiszek már a 300-ban (persze ha nem foss@ össze magát a világ), hacsak... esetleg kiáll a DT avval, hogy mi nem tervezzük a következő években a felvásárlását ennek a büdös kurv... vagy valami más galád dologgal. Ha kussolnak, akkor szvsz az isten sem ment meg attól, hogy legyen haszon nyárra is :-)