Jól magára szedte azt az Egon féle relatív erőt! Mai napot elk@rtam, mert forintb@szó voltam, oszt nem vettem reggel, pedig mondtam tegnap, venni kell mint állat...erre vettem 319-ért...mintha a fogam húzták volna:-)
Persze csak akkor jött a hír..mégpedig: Hitelt érdemlő belső információk alapján, a DT pénzfeldobással döntött arról, hogy a Cseh szutykot, vagy a Magyar gyémántot veszi-e meg! Mi voltunk a fej... állítólag az is lett a nyerő (de akkor Jürgen meg Hans megvétózták, hogy nekik nincs ebből a gyémántból és venni kéne, és aztán vettek...ezt láttuk ma :-) Legközelebbi pénzfeldobásnál tuti befutók vagyunk, apró bibi, hogy a következő pénzfeldobás dátuma még ismeretlen :-) Azonban napról-napra közelebb vagyunk hozzá!
(csak meg kell várni, amíg Jürgen és Hans elég relatív erőt szed magára)