Regisztráció Elfelejtett jelszó

Mtelekom részvény

Re: nincs cím

#690126 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #690118

Csak nehogy most az 1x igaza legyen a föncsinek, hogy nem az a tavalyi 27x lesz az alja :-) Bár mind1, legfeljebb olcsóbban fogunk majd venni!

Re: nincs cím

#690113 Nyeretlen_Keteves Előzmény: #689832

:-) A relatív erő legyen evvel a cafkával!! Egon, a mi kis zsenink amúgy, hogy van? Kosárkáimat elővettem a kamrából, hamarosan szükség lehet rájuk.....

Re: nincs cím

#689886 birkanyiiroo Előzmény: #689835

Ööö, ez a riogatás valahogy a múltkor sem jött be... helyette ment több mint 40 petákot felfelé. Persze tőlem mehet akármerre, mert amíg ezen a szinten tollászkodik, kosárkáim mindenhol nyitva.. :)

Re: nincs cím

#689710 birkanyiiroo Előzmény: #689602

Spongyát rá, nem tétel (nekik)... lényeg, hogy Egon szerint óriási kitörés előtt állunk!! (lassan már egy hónapja) :-)

Re: nincs cím

#689596 birkanyiiroo Előzmény: #689588

Ezek szerint jó gazda és okos befektető módjára ők is az alján adták el, így hát mehetünk (mehetnénk) fel. :-)

"Az Államadósság Kezelő …

#689588 Nyeretlen_Keteves

"Az Államadósság Kezelő Központ (ÁKK) legfrissebb statisztikája szerint mindössze 16,3 milliárd forint maradt a Nyugdíj és Adósságcsökkentő Alap vagyonából – írja az Mfor. Emellett az MNV három részletben összesen 201,7 milliárdnyi (6,8 százalék) értékpapírt kapott térítésmentesen, a magyar költségvetés pedig 460 milliárdhoz (15,6 százalék) jutott hozzá."

Az MNV - nél lévő értékpapírokkal nemtom mi van, de egyre erősebb a sejtésem, hogy állam bá megszabadult a telkó papírjainak nagy részétől(volt nekik kb 30 milla darab)