Hozzászólás 2014. február 9. 21:23 Nyeretlen_Keteves http://www.hirado.hu/2014/02/09/deutsche-telekom-lehet-a-cseh-t-mobile-egyetlen-tulajdonosa/?source=hirkereso Lassan mi következünk... venni kell mint állat :-)