Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #689832:-) A relatív erő legyen evvel a cafkával!! Egon, a mi kis zsenink amúgy, hogy van? Kosárkáimat elővettem a kamrából, hamarosan szükség lehet rájuk.....
:-) A relatív erő legyen evvel a cafkával!! Egon, a mi kis zsenink amúgy, hogy van? Kosárkáimat elővettem a kamrából, hamarosan szükség lehet rájuk.....