Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Nyeretlen_Keteves Előzmény: #689832

:-) A relatív erő legyen evvel a cafkával!! Egon, a mi kis zsenink amúgy, hogy van? Kosárkáimat elővettem a kamrából, hamarosan szükség lehet rájuk.....