Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #689602

Spongyát rá, nem tétel (nekik)... lényeg, hogy Egon szerint óriási kitörés előtt állunk!! (lassan már egy hónapja) :-)