Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #689602Spongyát rá, nem tétel (nekik)... lényeg, hogy Egon szerint óriási kitörés előtt állunk!! (lassan már egy hónapja) :-)
Spongyát rá, nem tétel (nekik)... lényeg, hogy Egon szerint óriási kitörés előtt állunk!! (lassan már egy hónapja) :-)