Re: nincs cím
birkanyiiroo Előzmény: #689588Ezek szerint jó gazda és okos befektető módjára ők is az alján adták el, így hát mehetünk (mehetnénk) fel. :-)
Ezek szerint jó gazda és okos befektető módjára ők is az alján adták el, így hát mehetünk (mehetnénk) fel. :-)