Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #689588

Ezek szerint jó gazda és okos befektető módjára ők is az alján adták el, így hát mehetünk (mehetnénk) fel. :-)