Hozzászólás
Nyeretlen_Keteves"Az Államadósság Kezelő Központ (ÁKK) legfrissebb statisztikája szerint mindössze 16,3 milliárd forint maradt a Nyugdíj és Adósságcsökkentő Alap vagyonából – írja az Mfor. Emellett az MNV három részletben összesen 201,7 milliárdnyi (6,8 százalék) értékpapírt kapott térítésmentesen, a magyar költségvetés pedig 460 milliárdhoz (15,6 százalék) jutott hozzá."
Az MNV - nél lévő értékpapírokkal nemtom mi van, de egyre erősebb a sejtésem, hogy állam bá megszabadult a telkó papírjainak nagy részétől(volt nekik kb 30 milla darab)