Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#664854 BudFox Előzmény: #664844

őrültek ezek jaja..... lesznek majd ilyen 20 pontos mozgások pillanatok alatt le -s - föl.

nem normálisak..azt hiszik örökké lehet "büntetlenül" csak úgy nyomtatni a dollárt, fedezet nélkül :-)

Re: nincs cím

#664853 Aptiti Előzmény: #664844

hati betojt az SP lefordulásától. Bezárt +20 pontal a promt felett.18750-nél.

Nos most SP 0% körül ficereg.

Várjuk a folytatást.

kezd a volatilitás bejön…

#664844 Aptiti

kezd a volatilitás bejönni az SP-be. Nem találják az irányt.

Valószinű míg jövő héten nem rendeződik az adósság plafon probléma nem is lesz. :(

Re: nincs cím

#664843 BudFox Előzmény: #664833

úgy néz ki hogy most kanyarodnak lefele az indexek.

SP futures +0.63 % -ról már 0.19 % -ra esett.kérdés hogy tartósan lennt maradnak, vagy zárásunk után egyből megindulgatnak fölfele ? mert itt már mindent látott a sokat tapasztalt tőzsdés.

Re: nincs cím

#664821 Aptiti Előzmény: #664816

hoppá SP megszaladt. Reméljük ma már produkál egy szép emelkedést .

Legalább illene 1700 felett zárnia.

Akkor holnap mi is nyugodtabbak lehetnénk a BUX kitörésével kapcsolatban.

Re: nincs cím

#664804 BudFox Előzmény: #664801

Igen, a Stooq most leállt, azért van zöldben...Marketwatchon néztem éppen., ha igaz.