én még tartom a shortot, de már a határán vagyok nagyon...
most jött két piros adat USA -ból..valószínűleg fogom tudni tartani a shortot....
de 4 órakor jön egy fontos lakás adat..arra lesz szerintem nagyobb mozgás majd.
én még tartom a shortot, de már a határán vagyok nagyon...
most jött két piros adat USA -ból..valószínűleg fogom tudni tartani a shortot....
de 4 órakor jön egy fontos lakás adat..arra lesz szerintem nagyobb mozgás majd.
majd figyu a SQ-t nap végén. Ha bejön nagyot fog szólni.
A haszon az, amit realizálsz.
Ne fájdítsad a fejed azon, hogy nem a max-on zártál.
Örüljél, ha pluszban zártál.
Mindig gondolj arra, hogy ennyi erővel minuszban is lehetnél, vagy kiütött a stop bukóban.
Mint írtam is, én 20k-nál szeretnék zárni:) Ez most totál agyonütötte azt a gondolatmenetet, amit a bevezetőben írtam:)
Ez a tőzsde és a tőzsdéző lelkivilága című szösszenet volt.
Szóljatok , ha kiléptek a longból !
Sokszor jó irányba mozdulok, de nem tudok időben lezárni, elúszik a haszon egy része.
Long 18300-tól még mindig:)
Gyors helyzetkép !!!
Ki van longban , shortban, part szélen ????
Én part szélen !!!!
Nem veszem kritikának, ezeket használom a jobb kereskedés érdekében.
A szemem megszokta
Az én szemem már megszokta ezt a sok indikátort, de valójában 3 is elég lenne.
Boli, MA26, Psar pontok
Olyan, mintha összebeszéltünk volna, pedig nem is:)
Én lassúbb voltam, mert írás közben többször megnéztem a chartot és több mondatot újraírtam:)
Én az utolsó chartodat néztem meg.
Olyan, mint egy hímzés.
Túl sok az indikátor, vonal, nem lehet köztük eligazodni.
Sok ideig tartó figyeléssel válassz ki kb. 3-at max. és csak azokat rajzolgasd be, azok alapján döntsél.
Egyébként az eladás/vétel bejelölés jónak tűnik:)
Nem szeretném, ha kioktatásnak tünne számodra, én jó tanácsként írtam.
:D uhh a sok bába közt elveszik a gyerek
figyeld meg ahogy haladnak előre az évek milyen szépen le fog tisztulni a csártod ,mert ez így véleményem szerint pöttyet erős, persze ha ez vezet a sikeres trédhez ezt kell használni, semmiképp se kritikának vedd!!!!
(csupán mintha a régi önmagam látnám)
Csak egy momentum kell és beindul a MOL+OTP páros.
Talán kezdődik ???
Nem adtam fel ! Reggel lezártam, a kis nyerőt eltettem és várok.
Az egyik verzió: Reggel réssel nyit lefelé, belenyit a résbe nagyon csúnya szigetforduló lenne , mert a MA200-ról szakadna réssel a BUX. Ez a pesszimista kép. De ebben kevésbé hiszek.
A másik 18800 fölé zár a bux 30 percesen longot vennék, főleg, ha a KT kicsi lenne, de e nélkül is
http://postimg.org/image/6glik5atl/