Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#664798 BudFox Előzmény: #664772

én még tartom a shortot, de már a határán vagyok nagyon...

most jött két piros adat USA -ból..valószínűleg fogom tudni tartani a shortot....

de 4 órakor jön egy fontos lakás adat..arra lesz szerintem nagyobb mozgás majd.

Re: nincs cím

#664790 Margaretta Előzmény: #664787

A haszon az, amit realizálsz.

Ne fájdítsad a fejed azon, hogy nem a max-on zártál.

Örüljél, ha pluszban zártál.

Mindig gondolj arra, hogy ennyi erővel minuszban is lehetnél, vagy kiütött a stop bukóban.

Mint írtam is, én 20k-nál szeretnék zárni:) Ez most totál agyonütötte azt a gondolatmenetet, amit a bevezetőben írtam:)

Ez a tőzsde és a tőzsdéző lelkivilága című szösszenet volt.

Re: nincs cím

#664787 Konvektor Előzmény: #664782

Szóljatok , ha kiléptek a longból !

Sokszor jó irányba mozdulok, de nem tudok időben lezárni, elúszik a haszon egy része.

FULL LONG 18400 körüli b…

#664785 Aptiti

FULL LONG 18400 körüli beker árral!

Re: nincs cím

#664770 Konvektor Előzmény: #664732

Nem veszem kritikának, ezeket használom a jobb kereskedés érdekében.

A szemem megszokta

Re: nincs cím

#664767 Konvektor Előzmény: #664736

Az én szemem már megszokta ezt a sok indikátort, de valójában 3 is elég lenne.

Boli, MA26, Psar pontok

Re: nincs cím

#664739 Margaretta Előzmény: #664732

Olyan, mintha összebeszéltünk volna, pedig nem is:)

Én lassúbb voltam, mert írás közben többször megnéztem a chartot és több mondatot újraírtam:)

Re: nincs cím

#664736 Margaretta Előzmény: #664717

Én az utolsó chartodat néztem meg.

Olyan, mint egy hímzés.

Túl sok az indikátor, vonal, nem lehet köztük eligazodni.

Sok ideig tartó figyeléssel válassz ki kb. 3-at max. és csak azokat rajzolgasd be, azok alapján döntsél.

Egyébként az eladás/vétel bejelölés jónak tűnik:)

Nem szeretném, ha kioktatásnak tünne számodra, én jó tanácsként írtam.

Re: nincs cím

#664732 Borska Előzmény: #664708

:D uhh a sok bába közt elveszik a gyerek

figyeld meg ahogy haladnak előre az évek milyen szépen le fog tisztulni a csártod ,mert ez így véleményem szerint pöttyet erős, persze ha ez vezet a sikeres trédhez ezt kell használni, semmiképp se kritikának vedd!!!!

(csupán mintha a régi önmagam látnám)

Re: nincs cím

#664708 Konvektor Előzmény: #664636

Nem adtam fel ! Reggel lezártam, a kis nyerőt eltettem és várok.

Az egyik verzió: Reggel réssel nyit lefelé, belenyit a résbe nagyon csúnya szigetforduló lenne , mert a MA200-ról szakadna réssel a BUX. Ez a pesszimista kép. De ebben kevésbé hiszek.

A másik 18800 fölé zár a bux 30 percesen longot vennék, főleg, ha a KT kicsi lenne, de e nélkül is

http://postimg.org/image/6glik5atl/

http://postimg.org/image/d8mq3zscj/

http://postimg.org/image/gxhw2jwxh/