őrültek ezek jaja..... lesznek majd ilyen 20 pontos mozgások pillanatok alatt le -s - föl.
nem normálisak..azt hiszik örökké lehet "büntetlenül" csak úgy nyomtatni a dollárt, fedezet nélkül :-)
őrültek ezek jaja..... lesznek majd ilyen 20 pontos mozgások pillanatok alatt le -s - föl.
nem normálisak..azt hiszik örökké lehet "büntetlenül" csak úgy nyomtatni a dollárt, fedezet nélkül :-)
hati betojt az SP lefordulásától. Bezárt +20 pontal a promt felett.18750-nél.
Nos most SP 0% körül ficereg.
Várjuk a folytatást.
kezd a volatilitás bejönni az SP-be. Nem találják az irányt.
Valószinű míg jövő héten nem rendeződik az adósság plafon probléma nem is lesz. :(
úgy néz ki hogy most kanyarodnak lefele az indexek.
SP futures +0.63 % -ról már 0.19 % -ra esett.kérdés hogy tartósan lennt maradnak, vagy zárásunk után egyből megindulgatnak fölfele ? mert itt már mindent látott a sokat tapasztalt tőzsdés.
mi az RC ? ott olyan olcsó Ft-ban ???
Nekem 180 ft
hoppá SP megszaladt. Reméljük ma már produkál egy szép emelkedést .
Legalább illene 1700 felett zárnia.
Akkor holnap mi is nyugodtabbak lehetnénk a BUX kitörésével kapcsolatban.
Mennyi neked a kötési díjjad, hogy ennyit ugra-bugrálsz?
Igen, a Stooq most leállt, azért van zöldben...Marketwatchon néztem éppen., ha igaz.
SP futures már -0.26 % on áll..esik..
val.szeg lehet shortot vinni még.
De a legfontosabb munkanélküliségi adat zöld lett.
A future-k is zöldek.