Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

kezd a volatilitás bejönni az SP-be. Nem találják az irányt.

Valószinű míg jövő héten nem rendeződik az adósság plafon probléma nem is lesz. :(