Hozzászólás
Aptitikezd a volatilitás bejönni az SP-be. Nem találják az irányt.
Valószinű míg jövő héten nem rendeződik az adósság plafon probléma nem is lesz. :(
kezd a volatilitás bejönni az SP-be. Nem találják az irányt.
Valószinű míg jövő héten nem rendeződik az adósság plafon probléma nem is lesz. :(