Re: nincs cím 2013. szeptember 26. 15:49 Aptiti Előzmény: #664816 hoppá SP megszaladt. Reméljük ma már produkál egy szép emelkedést . Legalább illene 1700 felett zárnia. Akkor holnap mi is nyugodtabbak lehetnénk a BUX kitörésével kapcsolatban.