Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #664772én még tartom a shortot, de már a határán vagyok nagyon...
most jött két piros adat USA -ból..valószínűleg fogom tudni tartani a shortot....
de 4 órakor jön egy fontos lakás adat..arra lesz szerintem nagyobb mozgás majd.