Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #664772

én még tartom a shortot, de már a határán vagyok nagyon...

most jött két piros adat USA -ból..valószínűleg fogom tudni tartani a shortot....

de 4 órakor jön egy fontos lakás adat..arra lesz szerintem nagyobb mozgás majd.