SP 5napja korrigál. Ha kint nem szakad el a cérna, itt lehet egy kisebb rally 19e fölé.
ALERT: megy az altatás. Teljesen leült a forgalom. Az nem jelenti azt, hogy esnie is kell.
Csak egy momentum kell és beindul a MOL+OTP páros.
Már annyi negatív scenárió napvilágot látott, hogy véleményem szerint a spekiknek a felfelé menetel fájna jobban.
Mint tudjuk a tőzsde meg szeret szadizni. szvsz