Re: nincs cím
BudFox Előzmény: #664502de az Egis innen már nem tud emelkedni , nem ?
akkor vették volna még tovább is.
a Richter az meg lehet hogy innen visszaesik holnap kicsit.
mindegy. és még kivárok.
ha nem lett volna ez a cirkusz ma..akkor csak 5-6 milliárd lett volna a forgalom, azzal meg hova akarnák kitöretni ?