Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

BudFox Előzmény: #664502

de az Egis innen már nem tud emelkedni , nem ?

akkor vették volna még tovább is.

a Richter az meg lehet hogy innen visszaesik holnap kicsit.

mindegy. és még kivárok.

ha nem lett volna ez a cirkusz ma..akkor csak 5-6 milliárd lett volna a forgalom, azzal meg hova akarnák kitöretni ?