Hozzászólás
Borskalongos voltam ez igaz :) mert láttam némi esélyt , valami halovány reményt..... de azóta OV és a kormány oldali nyilatkozatok, mi szerint készülnek még dúrva meglepetésre elhangzottak, kissé átértékeltem a hatalmas rallyba vetett hitemet....
hihetetlen hogy ha valami tudna működni azt el kell b@szni......
valóban fordulót láttam, esélyt politikailag(már az is jó ha kuss van) és TA ügyileg is, de valahogy elszállt az ihlet, persze ez képlékeny, és mivel hullámban mozgunk a következő short kifutás után még simán lehet longos is belőllem
majd eldönti a környezet
most égisz dobott buxon, richter számomra szinte érthetetlen módon megy vele, mintha bármi közük lenne egymáshoz azon kívül hogy bogyósok, otp és mol pedig maga a tragédia,eddig
a matáv pedig nálam a mosoly kategória (persze nem a jókedvű önfeledt vidámság mosolya)