Hozzászólás
Hathor"VG: az ország valóban túljutott a recessziós perióduson
2013. szeptember 26., csütörtök, 06:13
A Világgazdaság mutatószáma, a Gyorsulási Irányadó szerint gyorsult a gazdaság kilábalása a recesszióból.
A Gyorsulási Irányadó (GYIA) szeptemberben 0,93 százalékkal növekedett az előző év azonos időszakához képest. A mutatószám két éve nem bővült ilyen jelentős mértékben, ami arra utal, hogy valóban túljutott az ország a recessziós perióduson. Augusztushoz képest 0,34 százalékos a növekedés, a havi mutatószám a 2008-as világgazdasági válság kirobbanása óta nem mutatott ilyen bővülést."
Tudom.. ez is kamu.. minden kamu, én is kamu vagyok, meg minden :D