Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Waszeitung Előzmény: #664431

Miután Egis megtette a magáét,Rg ben már nem nagyon van szufla,így Otit vagy Mollyt kell figyelni,nélkülük nem lesz épkézláb emelkedés...de egyik sem tűnik túl vérmesen,csak ide-oda fújkálja őket a szél.

Egis nélkül sehol sem lennénk,nézzük reálisan a dolgokat.