Re: nincs cím
Waszeitung Előzmény: #664431Miután Egis megtette a magáét,Rg ben már nem nagyon van szufla,így Otit vagy Mollyt kell figyelni,nélkülük nem lesz épkézláb emelkedés...de egyik sem tűnik túl vérmesen,csak ide-oda fújkálja őket a szél.
Egis nélkül sehol sem lennénk,nézzük reálisan a dolgokat.