Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

zsebre is vágtam a regge…

#662442 Aptiti

zsebre is vágtam a reggeli short adagom profitját.

Igy kinulláztam a tegnapi bukómat.

Na.De hogyan tovább?

Ezért nem szeretem a nihilt, mert nem látom a piac lüktetését.

Re: nincs cím

#662421 Fornit Előzmény: #662417

Tegnap magasabban zártam longot mint a mostani ár. Kár h most a short kimaradt.

Re: nincs cím

#662417 Fornit Előzmény: #662415

A rés betöltve azt hiszem.

Én shortban gondolkodtam feljebb, de nem léptem meg. Könyvbe beálltam, de nem vették ki.

Re: nincs cím

#662415 Konvektor Előzmény: #662408

Belongolódtam teljesen, lassan menni kellene felfelé, bux 30 percesnek fordulni kéne , ellenállásokon van

nyomtam egy shortot 790n…

#662374 Ibiza

nyomtam egy shortot 790nél nagy az öröm..rések maradtak.. hatiban nekem 850az ellenállás..550-450ig visszamehet...usai munkanélküli adat is lesz..bár jól felvitték a várakozást valószínűleg kevesebb lesz..tehát zöld..de akkor sem csökken..ami ugye a lazítás és kamatemelés sarokpontja lenne.

végre megpezsdült a hati…

#662362 Aptiti

végre megpezsdült a hati forgalom.

mint a régi szép időkben.

Re: nincs cím

#662355 Aptiti Előzmény: #662340

Szeretek mindig a piaccal szembe menni. Tudom őrültség, de nekem ilyen a habitusom .

Sajnos nem tudom önmagam legyőzni. Ezért próbálom a piacot.

Igen a Fed hír szerintem már beépült és a közelgő gyorsjelentési szezonban nagyon magasra teszik az USA cégek profit termelő rátáját.

Nehogy kijózanodás legyen a vége.

Amúgy is októberben kell, hogy legyen egy méretes korrekció.

Csak az a baj, hogy időben az még messze van:(

Mindig az időtényezővel van problémám.

akkor had szóljon a shor…

#662323 Aptiti

akkor had szóljon a short

tudjátok ....hírre eladni

Re: nincs cím

#662174 Konvektor Előzmény: #662168

Ha nem értesz valamit kérdezz ! Most nézem usát és nézem hol lépjek vissza longba.

Egyszer biztosan ha a bux a két piros vonal fölé zár 18680-nál. de pár kontit veszek ,ha a bux

18560 fölé zár.

most már csak az lenne a…

#662173 Aptiti

most már csak az lenne az igazi meglepetés, ha holnap a kezdeti gap után egész nap adnák a piacunkat

Mindenesetre izgalmas lesz a holnapi nap

Re: nincs cím

#662168 Hathor Előzmény: #662157

Na ügyesen feltöltötted.

Keményen tele pakoltad az első képet :D

Csak Ibiza meg ne lássa, mert a New yorki közlekedési tábla fog eszébe jutni róla :D

Családozom picit este, majd visszatérünk még rá.

Mozgóátlagok látom saját kiforrt dolog alapján beállítva. Szép a második kép.

Re: nincs cím

#662165 Fornit Előzmény: #662152

Én pár konti longom zártam le 660-nál. De ez csak egy nagyobb nullán zárt múlt heti pozició brókerdíját hozta vissza. A 150-en eladott 165-ösökért kár...

Re: nincs cím

#662164 Euroman Előzmény: #662154

ezek képtelenk rá....még jogásznak is huszadrangúak, közgazdásznak meg nullák...mind orsós bábja, önálló gondolat nem megengedett...orsós meg dilettáns...