Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Fornit Előzmény: #662415

A rés betöltve azt hiszem.

Én shortban gondolkodtam feljebb, de nem léptem meg. Könyvbe beálltam, de nem vették ki.