Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #662157Na ügyesen feltöltötted.
Keményen tele pakoltad az első képet :D
Csak Ibiza meg ne lássa, mert a New yorki közlekedési tábla fog eszébe jutni róla :D
Családozom picit este, majd visszatérünk még rá.
Mozgóátlagok látom saját kiforrt dolog alapján beállítva. Szép a második kép.