Re: nincs cím
Konvektor Előzmény: #662050Utasításod alapján cselekedtem.
http://postimg.org/image/4ditcp36b/
http://postimg.org/image/pnnxr8mgt/
Egy gyakorlott szem könnyen átlátja.
Hibázról nem hallottatok, neki jó gondolatai voltak régen
Utasításod alapján cselekedtem.
http://postimg.org/image/4ditcp36b/
http://postimg.org/image/pnnxr8mgt/
Egy gyakorlott szem könnyen átlátja.
Hibázról nem hallottatok, neki jó gondolatai voltak régen