biztos lesznek kurflik a dologban, de én spec most úgy látom , a mo. gazdaságát amennyire bírják, próbálják ficeregtetni, és mivel a világban az extra profitéhség tombol, a cégek, befektetők "otthon tartott" vagyona, kézpénz állománya nő, ezért talán előbb utóbb kis hazánk rv szekcióját is megtalálják
TA alapon kitörés, illetve kitörés előtti állapot, ha ehhez hozzávesszük a kormány lépéseit ,és a háttérbe kuksizunk, van némi remény a longra
OTP a brutál profit nyirbálások mellett ez a több évre adandó szinte ingyen hitel azért sokat visszacsúrrant majd a banknak, amellett hogy ha valóban abba a szektorba folyik ahová szánták ,lódít is egyet a gazdaság szekerén
GYÓGYSZERESEK szerintem tökéletes funda, kreatív gondolkodás, beérő szabadalmak, midemellet állami segédlet
MATÁV az állami beav ellenére is csak produkál
MOL hm,hm kiderül az állam milyen gazda lesz,és ha a cseh rv eladás réme kiárazódik akár el is indulhatna
TA kitörni/kitöretni akarás ha ehhez némi funda szikra is jönne.........
kikerekedhetne Mo.-n is egy stoppal jól követhető brutál meghúzásokkal majd jóval kisebb visszaadásokkal jellemezhető long menet, ahol a visszaadásokat venni lenne érdemes
persze nagyon képlékeny a dolog, de elvileg működhet is