Re: nincs cím
Borska Előzmény: #661837Szia Hathor!
Pontatlanul fogalmaztam, sorry , jelen esetben nem index szinten értettem a kitörét, ott max a mélabúból és a depresszióbol történő kitörést várom
rv szinteken gondolom mind otp,mind mol oldalról a makacs konok ellenállások törését, szignifikáns törését (és nem lenne baj ha ez forgalommal történne )
picit más indikátorokat használok mint a nagy többség, de itt a rajzon látni mit és hogy gondolok
(persze ez semmit nem jelent, de remélem ez a lehetséges alternatíva bizonyul életképesnek)
hatinál a felső trendvonal koccantását várnám és majd, ha minden úgy alakul ,akkor a törést, de ezt jelentősen befolyásolja ma esti fed
a magam részéről a QE okos csökkentését várom, pl 10milliárddal havonta, ez teljesen várt számítható dolog lenne, szerintem nem okozna durva esést
ha ennél nagyobb és gyorsabb kivonás lesz akkor durva usd erősödés és index esés
ha semmi vagy kisebb akkor beza 1-1,5% plusz is lehet