Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Frontin

Hello emberek, rég jártam erre. Meg egyáltalán, nyáron a tőzsdével sem nagyon foglalkoztam, volt egy csomó más dolog ami lekötött. Azért fél szemmel nyomon követtem a piacot, csak részleteibe nem másztam bele. Majd most az ősz kezdetével újra felveszem a fonalat, ilyenkor szoktak úgyis jobbára felpörögni az események. Sok sikert mindenkinek!