Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Szika Előzmény: #661532

El is reppent a shortom, úgyhogy hatiban no pozi. Pedig lehet, hogy tartani kellett volna, mert a prompt végre kezdett csorogni, csak az a fránya kt tágult rám...