Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Hozzászólás

Aptiti

Nem tudom, hogy vagytok vele, de amikor minden ennyire egy irányba áll és már mindenki elhitte, hogy csak felfelé vezet az út míg meg nem halunk akkor egy picit megállok és elgondolkodom

...ha eddig tartottam a short-ot akkor a célegyenesbe fossam magam össze vagy durrrbele és utánam a vízözön

Funda alapon a magyar piacot lesajnálta a S&P és most a Fitch is a bankrendszerünket

ellentétben a TA pedig kitörést mutat és gondolkodás nélkül venni kell?

szvsz a valóság nem ilyen egyszerű, és sok vargabetüt fogunk még látni, hogy senkinek ne érezze magát biztonságban