Hozzászólás
Borskana azt azért hozzátenném ha úgy hozza a dolog fordulok, lelkiismeret furdalás nélkül
nem tettem le a nagy esküt a longra, csupán adok neki egy esélyt, hátha egy könnyebben trédelhető nyugisabb szakasz jön
na azt azért hozzátenném ha úgy hozza a dolog fordulok, lelkiismeret furdalás nélkül
nem tettem le a nagy esküt a longra, csupán adok neki egy esélyt, hátha egy könnyebben trédelhető nyugisabb szakasz jön