Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Borska

na azt azért hozzátenném ha úgy hozza a dolog fordulok, lelkiismeret furdalás nélkül

nem tettem le a nagy esküt a longra, csupán adok neki egy esélyt, hátha egy könnyebben trédelhető nyugisabb szakasz jön