Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #661829Szia Borska!
nagyon örülök, hogy láthatóan változott a véleményed, és végre ezzel a pozitív gondolatsorral máris pénzt is kerestél, nem kellett állandóan short beérésre várnod, mint eddig.
Szóval örülök, gratulálok!
Az lenne csak a kérdésem melyik kitörés előtt állunk TA alapján.
Azt írjátok itt hárman is, ha jól olvastam.
Nálam hetes BUX így néz ki:
http://postimg.org/image/q8iavfold/full/
Melyik kitörésre gondolsz, hogy most kitörhet?
Szívesen megnézem chartodon.
Köszi