Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #661829

Szia Borska!

nagyon örülök, hogy láthatóan változott a véleményed, és végre ezzel a pozitív gondolatsorral máris pénzt is kerestél, nem kellett állandóan short beérésre várnod, mint eddig.

Szóval örülök, gratulálok!

Az lenne csak a kérdésem melyik kitörés előtt állunk TA alapján.

Azt írjátok itt hárman is, ha jól olvastam.

Nálam hetes BUX így néz ki:

http://postimg.org/image/q8iavfold/full/

Melyik kitörésre gondolsz, hogy most kitörhet?

Szívesen megnézem chartodon.

Köszi