szánalom rezes, remélem megkapod ami jár a működésedért
szánalom rezes, remélem megkapod ami jár a működésedért
bennfentes, mutyirallit organizáló kamus rezes
te aki itt remegtél meddig is mehet el a kamuralli, a szervezésével pontosan hogy alacsonyabb árfolyamra küldöd a papírt mire a kv-esek bármit is kapnának
felesleges idő, és pénzpocsékolás lenne ,-)
hidd el..
bár semmit nem hisztek el..
Mondtam, mutattam a chartot mit várok, mi alapján várom.
Felesleges saját verziótokat belevinni.
Attól, hogy működött valami, attól nem kell saját agyszüleményt mellé tenni.
Nem kell vészmadár a duma, Te nem a vezetés ellen drukkolsz, hanem azért, hogy F.A legyen és mindenki szívja meg, mert a saját sikertelenségedet ezzel kompenzálod Magadban.
Úgy próbálod enyhíteni a fájdalmadat, hogy más káráért drukkolsz, megpróbálnád kiterjeszteni másra is.
"magyar társadalom helyzetképét tükrözi..." :DD
no meg az is "a magyar társadalom helyzetképét tükrözi", hogy egy gazdasági bűnöző cégtulajdonos-ITelnök-vezérigazgató (rézbaszó) a bennfentes sleppjével a kezdetektől fogva lekopasztja a jóhiszemű hitelezőket és beülteti a részvényeseket. Utána még azt is kéri, hogy vágjanak jó képet hozzá, sőt újból engedjék kirabolni magukat. Nem fogják engedni, ehhez már új céget kell alapítani, újabb "zseniális üzleti koncepcióval".
Ez a hajó elment, a papír hamarosan a BÉT trágyadombján fogja végezni, ahová való.
főleg mert nincs részvénye
és azon mesterkednek a homályos tájékoztatással hogy ne is legyen
Attól nem, de ez a napi több száz F.A-ért drukkoló hozzászólás... amikor szembesítjük vele, akkor meg a melléduma, meg félrebeszélés.
viszont itt a sok új kitömött garantálva az új atl-et
ahogy eddig is
remélem megkapják ami jár
valami 24 oldalas feljelentésről írkáltak pf-en korábban
pontosan..
ez van.
magyar társadalom helyzetképét tükrözi.
Dögöljön meg a szomszéd tehene.
Próbáljunk együtt élni ezzel, mert ezen a fórumon ezen nem lehet változtatni.
attól, hogy a brokik játszadoznak, még nem fogja kivenni a pénzét a piacon egy kötvényes sem
de van képük felmentvényt osztogatni maguknak meg srv is kéne a jutalmazásra a -12mrd-os bukcsi és csőd után
hová lett a kv-esek pénze????
űgy van, az auditor is nagy kockázatúnak ítélte a végrehajtást
no és ott van a lecsökkent operáció a lengyel hitellel
azt a részt mikor adják vissza a feladónak???
néhány mrd bukcsival persze
semmi garancia a normális működésre
ha annyival csökken ismét a mérlegfőösszeg mint tavaly, akkor el is fogy))))))
nem kell rezes a duma
sírkő doji, így hívják az ilyen japán gyertyát
az ócska mutyiralli kifulladt
nem jönnek a hülyék tömetni
a vezetés ellen drukkolok, akik pl ismét kicsesznek a kötvényesekkel azzal hogy nem tájékoztatják őket sem időben sem korrektül
vvel a mutyirallival szépen eljátszottak egy lehetőséget ott fog lebegni a sok kitömött legközelebb
irány az új ATL
Minden porcikád F.A.-t akar látni, bukót, véget, "halált".
Hihetetlen..
Most nincs már kapaszkodód, csak az, hogy nem fogja tudni végrehajtani a csődegyezségben foglaltakat, ezt irkálod már napok óta, hogy akkor F.A.
"szép kis sírkő doji
link
exmnbs1
Jelzés a moderátornak"
Nem unod még? :)
Gyakorlatilag minden mostani és minden leendő részvényes (kötvényes) ellen drukkolsz, hogy minél nagyobb bukót szopjanak be!
Ez Neked miért jó?
Nem az lenne a jó, ha valahogy elműködne a cég, és a kötvényesek visszakapnának minél több pénzt?
Akiket korábban "sajnáltál", azok ellen drukkolsz, azok kárának örülnél. Csak látszat sajnálat volt, ahogy jellemző Rád.
Mi a tököm ez a felmentvény? Nem lehet őket felelősségre vonni az esetleges hűtlen kezelésért, stb?