Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#660478 exmnbs1 Előzmény: #660471

bennfentes, mutyirallit organizáló kamus rezes

te aki itt remegtél meddig is mehet el a kamuralli, a szervezésével pontosan hogy alacsonyabb árfolyamra küldöd a papírt mire a kv-esek bármit is kapnának

Re: nincs cím

#660477 Hathor Előzmény: #660460

felesleges idő, és pénzpocsékolás lenne ,-)

hidd el..

bár semmit nem hisztek el..

Mondtam, mutattam a chartot mit várok, mi alapján várom.

Felesleges saját verziótokat belevinni.

Attól, hogy működött valami, attól nem kell saját agyszüleményt mellé tenni.

Re: nincs cím

#660476 Dicsák Előzmény: #660450

Nem kell vészmadár a duma, Te nem a vezetés ellen drukkolsz, hanem azért, hogy F.A legyen és mindenki szívja meg, mert a saját sikertelenségedet ezzel kompenzálod Magadban.

Úgy próbálod enyhíteni a fájdalmadat, hogy más káráért drukkolsz, megpróbálnád kiterjeszteni másra is.

Re: nincs cím

#660475 birkanyiiroo Előzmény: #660458

"magyar társadalom helyzetképét tükrözi..." :DD

no meg az is "a magyar társadalom helyzetképét tükrözi", hogy egy gazdasági bűnöző cégtulajdonos-ITelnök-vezérigazgató (rézbaszó) a bennfentes sleppjével a kezdetektől fogva lekopasztja a jóhiszemű hitelezőket és beülteti a részvényeseket. Utána még azt is kéri, hogy vágjanak jó képet hozzá, sőt újból engedjék kirabolni magukat. Nem fogják engedni, ehhez már új céget kell alapítani, újabb "zseniális üzleti koncepcióval".

Ez a hajó elment, a papír hamarosan a BÉT trágyadombján fogja végezni, ahová való.

Re: nincs cím

#660474 exmnbs1 Előzmény: #660455

főleg mert nincs részvénye

és azon mesterkednek a homályos tájékoztatással hogy ne is legyen

Re: nincs cím

#660471 Dicsák Előzmény: #660455

Attól nem, de ez a napi több száz F.A-ért drukkoló hozzászólás... amikor szembesítjük vele, akkor meg a melléduma, meg félrebeszélés.

Re: nincs cím

#660459 exmnbs1 Előzmény: #660458

remélem megkapják ami jár

valami 24 oldalas feljelentésről írkáltak pf-en korábban

Re: nincs cím

#660458 Hathor Előzmény: #660444

pontosan..

ez van.

magyar társadalom helyzetképét tükrözi.

Dögöljön meg a szomszéd tehene.

Próbáljunk együtt élni ezzel, mert ezen a fórumon ezen nem lehet változtatni.

Re: nincs cím

#660455 Sly-- Előzmény: #660444

attól, hogy a brokik játszadoznak, még nem fogja kivenni a pénzét a piacon egy kötvényes sem

Re: nincs cím

#660454 exmnbs1 Előzmény: #660447

de van képük felmentvényt osztogatni maguknak meg srv is kéne a jutalmazásra a -12mrd-os bukcsi és csőd után

hová lett a kv-esek pénze????

Re: nincs cím

#660453 exmnbs1 Előzmény: #660447

űgy van, az auditor is nagy kockázatúnak ítélte a végrehajtást

no és ott van a lecsökkent operáció a lengyel hitellel

azt a részt mikor adják vissza a feladónak???

néhány mrd bukcsival persze

semmi garancia a normális működésre

ha annyival csökken ismét a mérlegfőösszeg mint tavaly, akkor el is fogy))))))

Re: nincs cím

#660450 exmnbs1 Előzmény: #660444

nem kell rezes a duma

sírkő doji, így hívják az ilyen japán gyertyát

az ócska mutyiralli kifulladt

nem jönnek a hülyék tömetni

a vezetés ellen drukkolok, akik pl ismét kicsesznek a kötvényesekkel azzal hogy nem tájékoztatják őket sem időben sem korrektül

vvel a mutyirallival szépen eljátszottak egy lehetőséget ott fog lebegni a sok kitömött legközelebb

irány az új ATL

Re: nincs cím

#660447 Dicsák Előzmény: #660444

Minden porcikád F.A.-t akar látni, bukót, véget, "halált".

Hihetetlen..

Most nincs már kapaszkodód, csak az, hogy nem fogja tudni végrehajtani a csődegyezségben foglaltakat, ezt irkálod már napok óta, hogy akkor F.A.

Re: nincs cím

#660444 Dicsák Előzmény: #660442

"szép kis sírkő doji

link

exmnbs1

Jelzés a moderátornak"

Nem unod még? :)

Gyakorlatilag minden mostani és minden leendő részvényes (kötvényes) ellen drukkolsz, hogy minél nagyobb bukót szopjanak be!

Ez Neked miért jó?

Nem az lenne a jó, ha valahogy elműködne a cég, és a kötvényesek visszakapnának minél több pénzt?

Akiket korábban "sajnáltál", azok ellen drukkolsz, azok kárának örülnél. Csak látszat sajnálat volt, ahogy jellemző Rád.

Re: nincs cím

#660436 Grizzly Géza Előzmény: #660433

Mi a tököm ez a felmentvény? Nem lehet őket felelősségre vonni az esetleges hűtlen kezelésért, stb?