Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Grizzly Géza Előzmény: #660433

Mi a tököm ez a felmentvény? Nem lehet őket felelősségre vonni az esetleges hűtlen kezelésért, stb?