Re: nincs cím
Dicsák Előzmény: #660442"szép kis sírkő doji
link
exmnbs1
Jelzés a moderátornak"
Nem unod még? :)
Gyakorlatilag minden mostani és minden leendő részvényes (kötvényes) ellen drukkolsz, hogy minél nagyobb bukót szopjanak be!
Ez Neked miért jó?
Nem az lenne a jó, ha valahogy elműködne a cég, és a kötvényesek visszakapnának minél több pénzt?
Akiket korábban "sajnáltál", azok ellen drukkolsz, azok kárának örülnél. Csak látszat sajnálat volt, ahogy jellemző Rád.