Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Dicsák Előzmény: #660442

"szép kis sírkő doji

link

exmnbs1

Jelzés a moderátornak"

Nem unod még? :)

Gyakorlatilag minden mostani és minden leendő részvényes (kötvényes) ellen drukkolsz, hogy minél nagyobb bukót szopjanak be!

Ez Neked miért jó?

Nem az lenne a jó, ha valahogy elműködne a cég, és a kötvényesek visszakapnának minél több pénzt?

Akiket korábban "sajnáltál", azok ellen drukkolsz, azok kárának örülnél. Csak látszat sajnálat volt, ahogy jellemző Rád.